Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.10. 2018 13:59
premiérový díl

Peklo ve Výměně! Náhradní žena dala dceři cigaretu. Dopadlo to zle

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích.

 

Manželé z Prahy se seznámili dost netradičním způsobem. Jejich vztah vznikl ve virtuálním světě. Konkrétně se dali dohromady díky hrání počítačových her na internetu. Před nedávnem prošli obrovskou krizí, která téměř skončila rozvodem. Oba od Výměny manželek očekávají zlepšení jejich napjatého vztahu.

 

125

GALERIE: Výměna manželek: Pekelných deset dní!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 25

Hodnocení:

 

Druhou rodinu přihlásil do projektu Míra. Přiznává, že hlavním důvodem byla finanční odměna. Po idylickém vztahu se svoji manželkou ho čekají neustálé střety s náhradní ženou Lucií. Na denním pořádku budou velké hádky. Míra si bude stěžovat, že mu Lucie podrývá autoritu, neuklízí a nevaří tak, jak by si představoval.

 

 

Jak tohle dopadne? Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu od 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 zásadní chyby, které děláte při výchově dětí zřejmě i vy
Jak naučit děti odmítnout cigaretu a další drogy?

mom TN.cz