Luxusní ples

Perličky z Opery: Kdo si musel šaty "vylepšit" kobercovkou?

Téma:

Na luxusním Plese v Opeře si kromě dalších celebrit užívaly i oblíbené moderátorky TV Nova. A večer plný elegance a krásy krásně dozdobily. Jaké měly šaty a jak si ples užily? A co je naopak rozčilovalo?

Galavečer se už jako tradičně přeměnil v přehlídku krásných rób a celebrit. Mezi nimi se našli herci, zpěváci a další mistři ve svém oboru, včetně moderátorů a moderátorek TV Nova. Díky TN.cz jste navíc mohli luxusní ples sledovat v přímém přenosu.

 

Oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová zvolila elegantní modrobílé šaty. Doprovodil ji její otec a oba byli z galavečeru nadšení. "Užívám si to moc, je tady úžasná atmosféra, skvělá muzika, fantastičtí lidé. A s taťkou tančíme, takže si to moc užíváme oba," prozradila Borhyová.

 

Moderátorka Petra Svoboda byla naopak na Plese v Opeře poprvé. A i když byla podle zákulisních informací nachlazená, na parketu v bílých šatech a drahých doplňcích jen zářila. "Já jsem vlastně na pražském Plese v Opeře úplně poprvé, je to taková výjimečná akce," myslí si Svoboda.

 

GALERIE: Ples v Opeře 2016

1
/
33
Zdroj: TV Nova
Nikol Švantnerová září i v černé barvě

 

A co se jí na galavečeru líbilo nejvíc? "Vypíchla bych určitě ty krásné prostory, mám totiž ráda tradiční věci, historii, umění, secesi. Mají prostě duši a atmosféru," dodala. Ples byl navíc tentokrát inspirován Velkou Británií - od výzdoby přes jídlo až po program.

 

I Zorka Hejdová oblékla bílé šaty, ale ne ledajaké. Předvedla nejodvážnější róbu celého večera. "Připravovala jsem se asi dva měsíce, šaty se šily tři týdny," svěřila se moderátorka Snídaně s Novou. A s manželem Mírou prozradili i velké tajemství, které se skrývalo doslova pod šaty.

 

 

"Měla bych být za dámu a takové zákulisní informace vůbec nesdělovat, ale samozřejmě ten výstřih je dost velký a museli jsme si to nějak pojistit. Takže byl od rána zaúkolován sehnat kobercovou pásku," ukázala Hejdová na manžela. I přes tuto originální pojistku si ale prý musela dekolt hlídat.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To nejlepší z Plesu v Opeře: Podívejte se na nádherné gesto krásné Petry Svobody!

GALERIE: Které šaty byly na Plese v Opeře největší propadák?

epa TN.cz