Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Pět tipů na estetické procedury, které o Vánocích potěší každou ženu

Mediestetik
Zdroj: Mediest.cz

Vánoce jsou za rohem stejně jako každoroční přemýšlení, co komu darovat pod stromeček.

Zatímco někteří preferují praktické, tradiční nebo nudné dárky, které ženy mohou předvídat, někteří se nebojí svou drahou polovičku překvapit. Každá žena ale chce vypadat krásně a trávit méně času v koupelně, tak proč jí to neumožnit právě o Vánocích. Některé tipy navíc ocení i pánové.
 

1. Zlaté nitě pro mladší pleť

S postupujícím věkem se na ženské tváři objevuje stále více vrásek, s nimiž se velice těžko bojuje. Proč tedy ženám nekoupit účinnou zbraň, která jim přinese vítězství až na deset let a neutrpí přitom žádné ztráty? Dnešní estetická medicína už nepotřebuje skalpel ani operační sál. V současné době je nejoblíbenější omlazovací metodou tzv. GoldLift. Jedná se přirozené vypnutí a celkové omlazení pleti během jedné hodiny, a to za pomoci speciálních nití z 24karátového zlata. Ty aplikuje lékař pod pokožku, zcela bezbolestně. Žena může po zákroku odejít ihned domů o několik let mladší. Efekt navíc vydrží až deset let. Cena GoldLiftu se pohybuje od 18 tisíc korun.


 

2. Obnovení buněk

S novinkou v omlazování přišli také švýcarští vědci. Jedná se o metodu RegenMatrix, která prý dovede vrátit čas zpět. Stárnoucí pokožka je omlazena pomocí plazmy bohaté na trombocyty. S přibývajícími léty totiž dochází k poškození DNA a buněčných struktur. „Metoda kombinuje dvě doposud nejefektivnější techniky omlazování pokožky tělu přirozenými materiály – ošetření gelovou plazmou RegenPlazma a rejuvenaci speciální kyselinou hyaluronovou RegenHA,“ představila metodu MUDr. Helena Reisingerová, dermatoložka z pražské kliniky estetické medicíny Mediestetik. Takový dárek určitě potěší každou ženu nejen po padesátce, která se v duchu cítí mnohem mladší. Podle rozsahu požadované péče lze tuto proceduru získat od 7 500 Kč.


 

3. Neinvazivní „liposukce“ o polední pauze? Kryolipolýza

Nejen pleť prozradí, kolik ženě opravdu je. S přibývajícími roky, obzvláště pak po čtyřicítce, je kůže na celém těle povolená a cvičení už nezabírá tak rychle jako dřív. A ženy touží po tom, mít krásnou postavu. Nejen, že jim to zvedne sebevědomí a cítí se lépe, také mužskému oko lahodí pohled na vyrýsované bříško a pevný zadeček. Způsobů, jak rychle vymodelovat postavu či odstranit přebytečný tuk je několik. Například bezbolestná liposukce zmrazením tukových buněk, tzv. kryolipolýza. „Technologie kryolipolýzy je unikání tím, že působí pouze na tukové buňky. Tím se vylučuje jakékoli poškození kůže, nervů, cév, či vnitřních orgánů. Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží o 20–40%, poté efekt narůstá v průběhu několika měsíců,“ vysvětlila MUDr. Helena Reisingerová z kliniky Mediestetik. Kryolipolýza stojí od osmi tisíc korun, záleží na velikosti oblasti, kde si jí žena přeje. Zajímavostí této kliniky je, že si umí poradit pomocí speciální hlavice i s podkožním tukem v oblasti tzv. „slovanských stehen“.


 

4. Nové vlasy bez paruky a příčesků

Nadměrné vypadávání vlasů je problémem, který častěji trápí mužskou část populace. Existuje ale i velké procento žen, které tuto nepříjemnost musí řešit, byť nerada. Takové problémy se dají odstranit, a to například novou moderní metodou RealHair, jež každé ženě i muži dodá sebevědomí. Při ní je na pokožku aplikována syntetická kůže s ručně vetkanými 100% přírodními lidskými vlasy. Pokožka k hlavě dokonale přilne a nikdo nepozná rozdíl mezi vlastními a přidanými vlasy. Nejen, že se s RealHair zbavíte lysých míst na hlavě, ale můžete si naplno užívat například i plavání, sportu nebo dokonce barvení vlasů u kadeřníka. RealHair je ideálním řešením, jestliže nechcete nosit příčesek či paruku. Cena se pohybuje od 44 tisíc korun, záleží ale na individuální kalkulaci.
5. Nezapomínejte na nový zářivý úsměv

Žloutnutí či tmavší odstín zubů trápí i ty z nás, kteří se o svou sklovinu poctivě starají. Mohou za to faktory jako kouření, pití kávy, čaje, alkoholu či koly. Někdy se dokonce kvůli nehezkým zubům lidé přestávají usmívat. Vše se dá ale napravit a zářivý úsměv můžete mít už během chvíle. Nejen, že vám zvýší sebevědomí, ale také se stanete pro okolí přitažlivější. Nejefektivnější je bělení za pomocí laseru, kdy je na zuby aplikován speciální bělící gel obohacený o železité ionty, díky kterým zuby zesvětlají i o několik odstínů. Tuto metodu s názvem ZOOM3 doporučují také kvalifikovaní stomatologové a vy ji pod stromeček koupíte od 7 500 korun.


 

Tisková zpráva