Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nehoda na Slovensku

Peter zemřel při cestě za prací. Manželka v 8. měsíci se zhroutila!

Nehoda u slovenského Hlohovce
Zdroj: HaZZ
Při nehodě zemřel jen Peter, ostatní cestující vyvázli bez zranění

Mladý život vyhasl při nehodě u slovenského Hlohovce. Spolu se třemi dalšími lidmi jel Peter v autě s řidičem, který zezadu narazil do kamionu. Byl na místě mrtvý. Když se to dozvěděla jeho těhotná manželka, zhroutila se.

Tragická nehoda se stala v sobotu ráno nedaleko Hlohovce na jihozápadě Slovenska. Pětičlenná posádka jela za prací do Bratislavy, když zezadu nabourali kamion. 31letý Peter, který seděl vedle řidiče, na místě zemřel, píše portál cas.sk.

 

Peter se přitom jen nedávno vrátil z Belgie na Slovensko, aby byl poblíž milované manželky, až porodí jejich první dítě. Pracoval na stavbách a na západ Evropy si jezdil přivydělat. Kromě Petra vyvázli všichni bez zranění.

 

Když se o jeho smrti dozvěděla žena Katarína, zkolabovala. "Manželka mého syna je těhotná, je v osmém měsíce. Když zjistila, že zemřel, zhroutila se," popsala matka zesnulého Petra se slzami v očích.

 

 

Namísto oslav narození vnuka teď musí starší žena připravit pohřeb. "Chtěl být u ní, až bude rodit. Na víkend cestoval do Bratislavy, aby vydělal nějaké peníze pro svou rodinu. A stalo se něco tak hrozného," uvedla Petrova matka.

 

Nehodu teď vyšetřují policisté, přesná příčina zatím není známá. "Alkohol v krvi ani jednoho z řidičů zjištěn nebyl. Příčinou nehody byl zřejmě mikrospánek řidiče osobního auta značky Peugeot," sdělila policejní mluvčí Mária Linkešová.

epa TN.cz