Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

pomazaný moderátor

Petr Suchoň opět bavil! Jeho obličej se změnil k nepoznání

Moderátor Petr Suchoň zase pobavil. Ochotně na sobě nechal otestovat pleťovou masku z kokosu a kakaa od hosta ve Snídani s Novou. S obličejem potřeným hnědou hmotou se pak uháněl umýt a málem nestihl ranní Televizní noviny. Divákům pak - s už čistým obličejem - popřál "hezké kakaovo-kokosové ráno".

Moderátor a výborný bavič Petr Suchoň opět bavil. Tentokrát si z něj ve Snídani s Novou udělali pokusného králíčka. Nejprve se sice "nenápadně" vytratil, když snídaňový host Vlasta začala připravovat svůj kokosový zázrak, nakonec se ale přece jenom obětoval pro tým.

 

Vlasta mu připravila kokosovou masku s kakaem. "A to dáme na rypáček, jo?" zeptal se překvapeně a s hrůzou v očích sledoval, jak míchá hnědavou hmotu v misce. Pak se ale statečně posadil, nechal si potřít celý obličej a žertovně se ptal, jestli si může i líznout. Masku si celou dobu pochvaloval.

 

Moderátoři Snídaně s Novou podívanou se smíchem sledovali a nezapomněli zmínit, že za pár minut začínají zprávy, ve kterých Suchoň zřejmě vystoupí s kakaovým obličejem. Suchoň ale s naprostým klidem oznámil, že mu diváci stejně pořád píší, že je jako bledule, tak teď konečně bude mít hnědý obličej.

 

 

 

Se sladkou maskou na tváři ale nakonec vystoupit nemusel. Přestože Vlasta doporučuje masku nechat na tváři 15 až 20 minut, Suchoň si tuhle radost nechal ujít a uháněl se umýt. Měl na to pouze minutu a půl a solidární moderátoři Gábina Partyšová a Pavel Svoboda se do poslední chvíle snažili protahovat, než se jejich kolega vrátí.

 

Znělka už běžela a Petr Suchoň zatím stále nikde nebyl. Nakonec se ale přece jenom včas přiřítil a diváky, kteří si teprve v tu chvíli zapnuli televizi, nejspíš pořádně zmátl. Popřál jim totiž "hezké, i když trošku kakaovo-kokosové ráno".

sei TN.cz