Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

splněný sen

Petra Kvitová si splnila sen, hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2

Tenistka Petra Kvitová si splnila velký sen, vždycky si chtěla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2 a dnes se jí to povedlo. Natáčení s ní začalo. Herečkou se stala díky Petru Rychlému, který jí v březnu slíbil, že pokud vyhraje první zápas po vážném zranění ruky, roli v seriálu jí zařídí. A své slovo dodržel.

„Jakmile vyhrajete první zápas, tak já Vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě," tuhle motivační výzvu připojil v březnu v Televizních novinách Petr Rychlý k narozeninovému přání Petře Kvitové. Dobře věděl, že tenisová hvězda patří k fanouškům seriálu a tahle nabídka by ji mohla potěšit.

 

"Já jsem byla na Kanárských ostrovech, když jsem na Facebooku objevila tenhle vzkaz. Poslouchala jsem to a byla jsem hodně překvapená a potěšilo mě to," reagovala Petra Kvitová.

 

V tenise patří mezi světové špičky, s herectvím ale zkušenosti nemá. "Nebyla jsem ani moc nervózní, což je pro mě trošku překvapivé, ale zatím to všechno zvládám dobře a já jsem se spíš těšila," prozradila Petra.

 

Příjemnou atmosféru na placu ale vytvářel i Petr Rychlý, což Petra potvrdila: "My se s Petrem známe, což si myslím, že je lepší, než kdybych hrála s neznámým člověkem. A zatím si myslím, že nám to docela jde."

 

Ačkoliv je Petr zkušený herec, před natáčením měl trému. Zahrát si na kurtu proti jedné z nejlepších tenisových hráček světa se přeci jen nepoštěstí každý den.

 

"Spoléhal jsem na takovou nechtěnou formu, ale já myslím, že asi nepřišla. Ta tréma je ale dobrá, protože ten Mázl zas nemusí tenis hrát tak dobře jako Petra Kvitová," reagoval Petr Rychlý.

 

 

Petra si v Ordinaci zahraje sama sebe a Čestmírovi dá cenné rady, které mu pomohou v důležitém životním rozhodnutí. Jaké rady to budou? To se dozvíte už na jaře 2018 v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2.
 

BŠ / klma tn.cz / TV Nova