Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

už má sbaleno

Petra Palusková se bude vdávat! Obřad proběhne u protinožců

Petra Palusková -3
Zdroj: Instagram
Totožnost svého snoubence prozatím Petra neprozradila.

Playmate Petra Palusková bodovala jak u diváků Robinsonova ostrova, tak u diváku slovenské Farmy. A to nejen díky svým bujným přednostem. Teď navíc zabodovala i v osobním životě a na svých sociálních sítích oznámila zasnoubení. Kvůli svatbě navíc musí urazit pěknou dálku. Vdávat se totiž bude až v Austrálii.

Ještě nedávno bavila diváky slovenské Farmy, když si v jednom z dílů trochu přihnula a pak se válela v průsvitném tričku v bahně. Dnes však výjimečně nejde o Petřina prsa.

 

"Já jsem řekla dnes ano. Yes," napsala Petra na svém Facebooku, aniž by prozradila, kdo vůbec je její vyvolený. Podle informací TV Nova se Petra na svatbu velmi těší a nyní má plné ruce práce s balením. Již zítra totiž odlétá do Austrálie, kde se svatba bude konat.

 

 

Navzdory pozornosti médií a fanoušků, kterou si většinou velmi užívá, si totiž Petra svoje soukromí dobře hlídá a o svém vyvoleném prozatím mlčí. Neukázala zatím ani prstýnek. Nezbývá tedy než doufat, že se brzy umoudří a představí je světu oba. Prsten i snoubence. Zvědavostí totiž přímo hoříme.

kik TN.cz