galerie uvnitř vtipné pohlednice

Europol píše hledaným zločincům. Čecha láká na pivo, Švéda na IKEA

Pohlednice pro nejhledanější zločince
Zdroj: eumostwanted.eu
Pohlednice pro nejhledanější zločince.
Téma:

Evropský policejní úřad (Europol) přišel s velmi originálním a vtipným způsobem, jak dát nejhledanějším zločincům najevo, že jsou na policii vždy vítáni a mohou tudíž kdykoliv bez obav přijít. Lákají je prostřednictvím pohlednic, nasadili přitom zbraně nejtvrdšího kalibru.

"Drahý Petře, máme pro tebe vychlazenou plzeň a štědrý dárkový voucher. Nepromarni tuhle příležitost! Měj se, česká policie," láká pohlednice určená pro nejhledanějšího českého zločince Petra Zdražila.

 

Ten se na seznam nejhledanějších lidí Europolu dostal kvůli podvodům, které mají vliv na finanční zájmy Evropských společenství.Způsobil škody za 290 tisíc eur (7,5 milionu korun), za které byl odsouzen k šesti rokům ve vězení.

 

 

A vtipných pohlednic, které mají nalákat nejhledanější zločince Evropy, je víc. Europol je zveřejnil v rámci letní kampaně a jsou určené nejen pro podvodníky, ale i vrahy nebo drogové dealery. Prohlédnout si je můžete v galerii (v komentářích jsou i české překlady):

 

GALERIE: Pohlednice pro nejhledanější zločince

1
/
21
Zdroj: eumostwanted.eu
Pohlednice pro nejhledanější zločince - 2 ; Drahý Mohamede, už je to více než rok, co si od nás utekl, ale teď opravdu chceme, aby ses vrátil. Máme tolik o čem mluvit!

 

lud TN.cz