Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Velmi odvážné plavkový model totiž modelku Fabianny Zambrano zradil v té nejhorší možné chvíli a tím nejpikantnějším způsobem. Přitom vše začalo dobře, její první kroky po pódiu byly sebevědomé a rázné.


Osudnou se adeptce na titul venezuelské královny krásy stala až prudká otočka před vyvýšenou částí pódia s tanečníky. V tu chvíli ji totiž vykrojené plavky zradily a všichni diváci v sále i u televizních obrazovek se tak na pár vteřin mohli kochat pohledem na ženino levé ňadro.Modelka se ovšem zachovala jako pravá profesionálka a promenádu dokončila tak, jako by se nic zvláštního nestalo," uvádí britský Daily Mirror.


Přesto Fabianny nakonec zbyly jen oči pro pláč, šanci reprezentovat Venezuelu na Miss World totiž získala její konkurentka Ninoska Vásquez Álvarez.


Video vhodné od 18 let:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyplašená Beyoncé zažila během koncertu pořádný trapas!
TRAPAS: Geri Halliwellové koukají prsa z malých plavek

pez TN.cz