důvod k radosti

Pippa Middletonová je opět těhotná! Dělala tajnosti, prozradilo ji ale bříško

Pippa Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Lucie Krošová
Lucie Krošová
3.3. 2021 13:16
Téma:

Pippa Middletonová čeká druhé miminko. Ačkoliv se těhotenství snažila skrývat, rostoucí bříško už déle tajit nedokázala. Sestra vévodkyně Kate čeká dítě s miliardářem Jamesem Matthewsem, spolu už vychovávají syna Artura.

Královská rodina má důvod k radosti. Pippa Middletonová je znovu těhotná. První zprávy o možném těhotenství sestry vévodkyně Kate se objevily už v prosinci. "Pippa a James jsou hrozně nadšení. Je to fantastická zpráva v tak složité a těžké době. Celá rodina z toho má velkou radost,“ uvedl tehdy zdroj blízký rodině Middletonů. Pippa ale mlžila a nechtěla svůj zdravotní stav komentovat.

 

 

Nyní už bříško utajit nedokázala. Na veřejnosti se objevila po boku syna Artura v kabátu, který nenechal prostor k pochybám. Britský princ George, Louis a princezna Charlotte se tak letos dočkají hned dvou bratranců či sestřenic. Těhotná je kromě Pippy i manželka prince Harryho Meghan. 

 

GALERIE: Pippa Middleton

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Pippa Middleton - 2

 

A dobré zprávy se královské rodině v současné době hodí. Manžel britské panovnice Alžběty II. princ Philip aktuálně bojuje v nemocnici s neznámou nemocí, americká televizní stanice CBS se navíc chystá odvysílat rozhovor s Meghan a Harrym, který zhoršuje už tak napjaté příbuzenské vztahy. Sama moderátorka Oprah Winfreyová ho označila za "šokující".

 

 

Své "ano" si Pippa Middletonová a miliardář James Matthews řekli v roce 2017 v kostele svatého Marka v Englefieldu. O rok později se jim narodil syn Artur.

 

Video ze svatebního dne Pippy a Jamese:

 

 

TN.cz