velká svatba

Krásné ženy nesmí na svatbu Pippy! I Harry půjde bez partnerky

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Harry, Meghan a Pippa

Pippa Middletonová chystá pohádkovou svatbu se svým movitým snoubencem. Přítelkyně prince Harryho Meghan Markle ale není na seznamu hostů. Herečka není jedinou ženou, která svého partnera nedoprovodí.

Pippa (33), která se proslavila na svatbě své sestry Kate, už brzy bude také vdanou paní. Jejím vyvoleným je miliardář James Matthews. Plánuje s ním velkolepou svatbu, na které budou stovky hostů, mezi kterými nechybí ani třeba David Beckham s manželkou Victorií nebo Roger Federer. Zadaní muži si sebou mohou vzít své snoubenky a manželky. Partnerky však nejsou na svatbě vítány.  

 

Princ Harry, který už rok chodí se slavnou americkou herečkou Meghan Markle, půjde na obřad bez doprovodu. Ani v jeho případě Pippa neudělala výjimku. Zákaz vstupu dostala dokonce i přítelkyně ženichova bratra, televizní hvězda a modelka Vogue Williams. Sestra vévodkyně Kate to obhajuje tím, že spolu chodí jen několik měsíců, a proto ani není její účast na svatbě vhodná.

 

 

Podle přátel Pippy je za jejím zákazem ale něco jiného. "Je jasné, že Pippa nechce být zastíněna žádnou oblíbenou televizní hvězdou," prozradil zdroj deníku The Sun. Ze stejného důvodu nepůjde Kate sestře za svědka, ani za družičku, ale bude sňatku jen přihlížet. Kdo půjde Pippě za družičku čtěte zde.

 

GALERIE: Pippa Middleton a Meghan Markle

1
/
18
Zdroj: Profimedia
Pippa Middleton - 5

 

Obřad bude v kostele svatého Marka v Englefieldu v hrabství Berkshire. Pippa pro své vdavky zvolila kostel ze 12. století, kde se princ George a princezna Charlotte v loňském roce zúčastnili své úplně první vánoční mše. 

 

Kostel se nachází jen pár kilometrů od bydliště Middletonů, kde se bude po obřadu konat recepce, na kterou už má povolený vstup i Meghan Markle. Svého prince Harryho, kvůli kterému se chce vzdát kariéry a přestěhovat se do Anglie, doprovodí aspoň v druhé části oslav. Herečka se chystá opustit tento krásný dům v Kanadě.

 

Připomeňte si krásnou svatbu Kate a prince Williama

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Svatební etiketa: kdo s kým na svatbě?

has TN.cz