smutná zpráva

Pivní král z reklam Černohorský je mrtev! Zemřel během MS v hokeji

Téma:

S pivem v ruce a divokým hárem fandil hokeji, odolával krásným ženám a postavil se i potetovanému drsňákovi. Takový byl král televizních reklam na pivo. Nyní celé království ale zasáhla smutná zpráva. Vladimír Černohorský je mrtev. Zemřel během Mistrovství světa v hokeji.

Během hokejových klání ovládal televizní obrazovky a pevnou rukou vládl svému pivnímu království. Nyní jeho čas vypršel. Herec Vladimír Černohorský s divokým hárem, tlustými brýlemi a obklopen krásnými ženami zemřel.

 

"Kamarádili jsme se dlouho, i když jsme se v poslední době tolik nevídali, protože Vláďa žil v Praze,“ řekl deníku Aha! jeden z jeho blízkých přátel z Votic, odkud Černohorský pocházel.

 

 

Zaskočení byli i Vladimírovi herečtí kolegové. "Je mi to obrovsky líto a celé rodině vyjadřuji upřímnou soustrast. Respektuji soukromí rodiny a k dané záležitosti už se nebudu více vyjadřovat," řekla novinářům herečka Jitka Čvančarová, kterou v televizním spotu král sbalil.

 

Po boku krále jste ale mohli vidět i krásnou Vicu Kerekes (35), které Černohorský statečně odolával i "nabouchaného" Tomáše Řepku (42), kterému se král statečně postavil.

 

Podle kamarádů Vladimír Černohorský trpěl depresemi, způsobenými únavovým syndromem. Právě ty ho podle všeho dohnaly až k tragickému konci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÝ KONEC: Jaký byl život ’pivního krále’? Tohle o něm řekli jeho přátelé

TEMNÉ TAJEMSTVÍ: Matka mu nic neřekla ani na smrtelné posteli. Když zjistil pravdu, málem ho to položilo

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz