žebříček článků

Pláč moderátorky či symptom covidu. Toto jsou články roku 2020 na TN.cz!

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
3.1. 2021 5:40
Téma:

Rok 2020 byl nabitý událostmi, ať už pozitivními, anebo negativními. Den co den se o nich mohli čtenáři dočíst na webu TN.cz. Podívejte se na žebříček nejčtenějších článků v minulém roce!

Vzhledem k tomu, že rok 2020 doprovázela pandemie covidu-19, není překvapením, že většina nejčtenějších článků se týkala nového onemocnění. Koronavirus ale není jediným tématem, které v loňském roce zaujalo velké množství čtenářů.

 

V následujícím přehledu naleznete top 10 článků na TN.cz za rok 2020.

 

1.) Odhalili nový symptom koronaviru! Přichází dřív než kašel a horečka

 

První zprávy o novém viru v Číně se objevily už koncem roku 2019. Ve světě se covid-19 masivně rozšířil ale až loni na jaře. A protože se jednalo o dosud neznámou nemoc, není divu, že lidi zajímalo, co od ní mohou očekávat. Nejčtenějším článkem loňského roku byl proto nový odhalený symptom, a to problémy s trávením.

 

 

2.) Moderátorka Renáta Czadernová vysvětlila pláč v Televizních novinách

 

Na konci června se moderátorka TV Nova Renáta Czadernová rozplakala v přímém přenosu poledních Televizních novin. Později vysvětlila, že ji dojala zpráva o utýraném dítěti. Důvod jejího pláče byl druhým nejčtenějším článkem roku 2020.

 

3.) Přechozený koronavirus: Zanechá následky a poznám, že jsem ho měl?

 

Na konci března byl covid-19 ještě velkou neznámou. Není divu, že článek, ve kterém přední český infekcionista z Nemocnice Na Bulovce a profesor Jiří Beneš odpověděl na otázky spojené s průběhem onemocnění covid-19, byl jedním z nejčtenějších.

 

 

4.) Lidé nosí na rouškách sponky. Až odhalíte důvod, možná se zastydíte

 

Rozeznat covid-19 od jiných příčin kýchání a kašlání není snadné. Na jaře tento fakt zkomplikoval život alergikům na pyl, kteří mnohdy museli čelit výčitkám či agresi ze strany svých spoluobčanů. Na konci dubna se proto v Česku objevila výzva, aby alergici na svých rouškách nosili sponku s květinou.

 

5.) Hudební svět v šoku! Zemřela zpěvačka z první série SuperStar

 

Na začátku listopadu svět oběhla zpráva o smrti Nikki McKibbinové, která v roce 2002 soutěžila v první sérii American Idol, tedy obdoby naší pěvecké soutěže SuperStar. Článek o jejím úmrtí patřil mezi pět nejčtenějších na TN.cz.

 

Dalších pět top článků roku 2020 naleznete na další stránce.

 

 

1
2
TN.cz