žebříček článků

Pláč moderátorky či symptom covidu. Toto jsou články roku 2020 na TN.cz!

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
3.1. 2021 5:40
Téma:

 

6.) POZOR! Ministerstvo zdravotnictví změnilo pravidla pro nošení roušek

 

Na začátku července se ministerstvo zdravotnictví rozhodlo zmírnit pravidla nošení roušek vzhledem k tomu, že epidemie v Česku polevila. Lidé je konečně mohli odložit i v hromadné dopravě či obchodech.

 

7.) Vzácnou desetikorunu vydražili za 176 tisíc. Nemáte ji v peněžence taky?

 

Šance vydělat si snadno velký finanční obnos v lidech vždy probouzí zájem. Jedním z deseti nejčtenějších loňských článků je proto i zpráva o vydražené vzácné desetikoruně. Několik kusů této mince se může stále nacházet v peněženkách nicnetušících lidí.

 

 

8.) Univerzita vyvinula vysoce účinné roušky! Poskytla lidem návod na šití

 

O účinnosti roušek proti nákaze koronavirem se vedly intenzivní debaty. Na konci března se Technická univerzita v Liberci pochlubila vysoce účinnými rouškami z nanovláken a poskytla lidem návod, jak si ji vyrobit a starat se o ni. O tento návod byl vskutku mimořádný zájem.

 

9.) Učitel českých lékařů: Roušky všem, ale s rozumem! Radí, kdy ji nenosit

 

Devátý nejčtenější článek loňského roku se rovněž týkal roušek. Lékař Radovan Hudák v něm vyzval lidi, aby roušky nosili, ale zároveň je používali s rozumem.

 

 

10.) Musíte na nákup? Vláda stanovila tato přísná pravidla! PŘEHLED

 

Do top 10 se dostal i článek z poloviny března, kdy vláda rozhodla o přísných opatřeních proti koronaviru. Vydala zároveň i doporučení, kterými se Češi měli řídit při nakupování, aby bylo co nejbezpečnější.

1
2
TN.cz