Přehled po krajích

Už víte, kam na dovolenou? Tohle jsou nejlepší kempy v Česku!

Kempy
Zdroj: dokempu.cz
Téma:

Teplé počasí posledních dnů nutí nejednoho myslet na letní dovolenou. Za zážitky však není třeba jezdit pouze za hranice, stále více totiž roste poptávka po dovolených v Česku. Strávit ji můžete například v jednom z kempů. Které jsou ale ty nejlepší?

Zájem Čechů o ubytování v kempech stále roste. V loňském roce se v nich ubytoval rekordní počet lidí. Do rozhodování o těch nejlepších se proto zapojilo téměř 12 tisíc návštěvníků. Vznikl tak unikátní žebříček kempů v České republice.Ankety se aktivně účastnilo 142 středisek, celkem však mohlo být hodnoceno všech 1 630 českých a slovenských rekreačních areálů. Jak tedy hodnotili samotní návštěvníci?

 

Deset nejlepších kempů:

1. Kemp a chaty Stříbrný rybník - Královéhradecký kraj


Vítězem ankety 4camping.cz Kemp roku je autokemp Stříbrný rybník, který se nachází u největšího z rybníků rozprostřených v okolí města Hradce Králové.

 

 

Najdete ho uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů. Součástí oploceného areálu je jeden z největších Hradeckých písníků s několika pozvolnými písečnými i travnatými plážemi a toboganem.


2. Autocamp Sedmihorky
- Liberecký kraj

3. Rekreační středisko Stará Živohošť - Středočeský kraj

4. Autokemp Frenštát pod Radhoštěm - Moravskoslezský kraj

5. ATC Trusalová - Slovensko

6. Liščí Mlýn - Moravskoslezský kraj

7. Kanak - kemp Branná - Jihočeský kraj

8. CAMP DOLCE - Královéhradecký kraj

9. Autokemp Merkur Pasohlávky - Jihomoravský kraj

10. Koupaliště a kemp Pecka - Královéhradecký kraj

 

Nejlepším kempem pro rodiny s dětmi je podle návštěvníků Autocamp Sedmihorky v Českém ráji. Pokud plánujete cestu s karavanem, zvolte Camp Dolce na Trutnovsku. 

 

Zkontrolovat kemp Pávov u Jihlavy se vydal prázdninový inspektor televize Nova David Pik:

 

Pro cyklisty je naopak podle výsledků ankety nejlepší Autokempink Strážnice, pro vodáky Kanak - kemp Branná. Mladé páry a pařani by měli jet do autokempu Stříbrný rybník.

 

Přehled nejlepších kempů v jednotlivých krajích najdete na další straně.

1
2
VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pan TN.cz