Chtějí videa

Plynová pistole i tyče. Pomozte nám objasnit bitku, prosí policie

Policie ČR - ilustrační - 4
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační snímek
Téma:

Policisté prosí o pomoc s objasněním brutální rvačky skupiny lidí v Kojetíně na Přerovsku z minulého pátku. Zájem mají především o videa, která si místní mohli natočit. Při incidentu se útočníci oháněli kovovými tyčemi i sekerou, střílelo se také z plynové pistole.

"Prosíme lidi, kteří se nacházeli na místě incidentu a pořídili si záznam na mobilní telefon nebo fotografie celé události, aby nám je poslali. Tyto záznamy nám mohou významně pomoci s rychlejším objasněním případu a usvědčením viníků," vysvětluje policejní mluvčí Miluše Zajícová.

 

Lidé mohou videa ve formátu MP4 posílat e-mailem na adresu video158@email.cz. Pokud je soubor příliš velký, mohou využít internetová úložiště a odkaz zaslat na stejný mail.

 

"V případě dotazu či poskytnutí jakýchkoliv dalších informací k události se obracejte na policisty Stanislava Šaraje nebo Vlastimila Bouchalíka na telefonu 974 778 324, či mobilu 725 979 719," doplnila Zajícová.

 

 

Incident se odehrál minulý pátek večer. Skupina lidí v Kojetíně mimo jiné rozmlátila zaparkovanou oktávii, agresoři bylo ozbrojení tyčemi, sekerou a střílelo se také z plynové pistole.

 

Na místě byl minimálně jeden zraněný, rozkurážená partička také měla vyhrožovat lidem v jednom z místních domů. Kriminalisté už mají několik podezřelých, nejmladší z nich ještě není plnoletý.

pez TN.cz