Surový útok v metru

Po brutální rvačce v metru skončil pobodaný. Policie hledá svědky!

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 18.11. 2019 15:29
Téma:

Krátce po půl osmé večer ve čtvrtek 3. října se ve stanici metra Rajská zahrada poprali dva muži. Jeden z nich skončil pobodaný. Policie vyzývá případné svědky, aby se ozvali na linku 158.

Vyšetřovatelé zjistili, že oba muži se vzájemně napadali už ve stanici metra Můstek a jejich strkanice postupně přerůstala v surovou rvačku. Ta jim vydržela celou cestu linkou B až do stanice Rajská zahrada. Jeden z mužů si z půtky odnesl bodné zranění.

"Oba agresoři jsou v současné chvíli obviněni z trestného činu výtržnictví, za což jim v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi. Jeden z obviněných je současně podezřelý z trestného činu ublížení na zdraví. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody v délce až tři roky," informuje mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

 

Řádění obou zuřivců zachytila bezpečnostní kamera. Na záznamu je vidět, že stanice metra byla v dobu bitky plná lidí a jeden z mužů odchází v doprovodu neznámé ženy. Právě ty z nich, kteří bitku viděli, vyzývá policie, aby se ozvali se svědectvím a pomohli tak k vyřešení případu.

TN.cz