strach o život

Po dětech na hřišti začal někdo střílet! Policie má podezřelého

Ilustrační foto
Zdroj: Twitter, Kristine Lazar CBSLA
Ilustrační foto
Téma:

Otřesný případ se stal ve čtvrtek v americké Georgii. Neznámý pachatel začal střílet po dětech na dětském hřišti. Zasáhl až deset studentů, devět z nich bylo převezeno do nemocnice. Naštěstí se nikomu nestalo nic vážného.

Když si studenti školy Wynbrooke v americké Georgii užívali ve čtvrtek odpočinek, netušili, že jim za chvíli půjde o život. Neznámý člověk se rozhodl, že si z dětí udělá živé terče. Vzal si k tomu podle policie airsoftovou pistoli nebo vzduchovku a začal po dětech střílet.

 

Deset studentů zasáhl. Devět z nich bylo převezeno do dětské nemocnice v Eglestonu. Nikdo z nich naštěstí nebyl ohrožen na životě. Jednoho studenta si ze školy vyzvedli rodiče a odvezli si ho domů, informoval wbko.com.

 

"Učitel, který tam byl, požádal správce, aby zamkl dveře, pak se pokoušel zavřít žaluzie, a o pár minut později jsme viděli sanitku, přicházet policii...," popsal situaci jedenáctiletý Caleb Edmonson, který zrovna obědval v kavárně, když se všichni dozvěděli o střelci.

 

 

Podle vedení školy se nikdy nestalo, že by se někdo dostal do budovy, nebo chtěl zranit studenty. Policie po útoku okamžitě zahájila po neznámém pátrání. V pátek se podezřelého podařilo dopadnout. 

 

Policie provedla prohlídku jeho bydliště, kde našla také zbraň, ze které se mělo střlítel. Jméno útočníka zatím neprozradila, informoval ajc.com.

reg TN.cz