dojemná zpověď

Velké usmíření bratrů Nedvědových! O rakovině spolu ale nemluvili

Lucie Staničková
Lucie Staničková
17.12. 2020 15:05

Oblíbený zpěvák František Nedvěd nedávno rozesmutnil své fanoušky. Před pár dny totiž legenda české folkové a country scény přiznala, že bojuje s rakovinou a podstupuje chemoterapii. V pořadu Život ve hvězdách však naznačil, že má mnoho důvodů k radosti. Jedním z nich je usmíření s jeho bratrem.

Třiasedmdesátiletému zpěvákovi lékaři diagnostikovali malobuněčný karcinom plic před dvěma měsíci. Nemoc navíc ochromila také jeho hlasivky, takže částečně přišel o svůj hlas. "Pořád doufám, že se to vrátí zpátky. Každý říká něco jiného. Prý je to padesát na padesát,“ řekl František Nedvěd.


I tak ale legenda české country muziky neztrácí optimismus a věří ve své brzké uzdravení. Navíc má důvod k velké radosti. Svěřil se, že po letech rozkmotření se zlepšily jeho vztahy s bratrem Janem, se kterým v minulosti vystupoval a tvořili duo.

 


"Viděli jsme se před dvěma měsíci a vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě. Vztahy máme dobré, akorát spolu nezpíváme,“ svěřil se František. Přesto však sám nedal bratrovi o svém zdravotním stavu vědět. Doufá, že se však brzy uvidí. "Až se to všechno spraví, tak se určitě zase sejdeme a pohovoříme si," věří.

 

Jak František Nedvěd plánuje prožít vánoční svátky, se dozvíte už dnes večer v pořadu Život ve hvězdách ve 23:05 na TV Nova.

Rebecca Diatilová TN.cz