smutná zpráva

Po krátké nemoci zemřel šéf exekutorů Vladimír Plášil!

Vladimír Plášil - prezident Exekutorské komory ČR
Zdroj: Profimedia
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 19:16
26.11. 2020 18:58
Téma:

Ve věku 63 let zemřel po krátké a těžké nemoci prezident Exekutorské komory ČR Vladimír Plášil, který byl jedním ze zakládajících členů, dlouholetým členem jejího prezidia a v posledních letech také jejím prezidentem.

O úmrtí Vladimíra Plášila informovala Exekutorská komora ČR na svých stránkách: "Exekutorská komora České republiky s hlubokým zármutkem dává na vědomí, že dnes 26. 11. 2020 zemřel ve věku 63 let po krátké těžké nemoci soudní exekutor JUDr. Vladimír Plášil, LL.M."

 

Plášil, který byl jedním ze zakládajících členů Exekutorské komory ČR a od roku 2018 jejím prezidentem, působil také v jiných právnických profesích a v Legislativní radě vlády.

 

"Vladimír Plášil byl vždy otevřen novým nápadům a dotazům svých kolegů, kterým se snažil co možná nejvíce pomáhat. Zasadil se o další transparentnost a elektronizaci Komory, která za jeho působení významným způsobem zefektivnila svou činnost. Významným způsobem také přispěl k zapojení Komory do legislativních procesů a k užší spolupráci s orgány veřejné moci. Za jeho působení v prezidiu posílila Exekutorská komora ČR svou pozici v rámci Mezinárodní unie soudních exekutorů (UIHJ), v jejímž užším vedení jsou nyní i členové Komory," uvedli jeho kolegové.

  

 

Detaily týkající se posledního rozloučení zatím veřejné nejsou, upřesněny budou podle rozhodnutí rodiny.

Související témata:
TN.cz