Všechno nejlepší

Lucie Borhyová slaví jubileum. Tohle vzkazuje divákům! VIDEO

Téma:

Její úsměv znají bez nadsázky všichni v Česku a také velká část obyvatel Slovenska. Lucie Borhyová je bez jakéhokoli přehánění fenomén - do českých obýváků vstupuje už neuvěřitelných 19 let. A právě dnes slaví významné životní jubileum.

Jedno známé pořekadlo praví, že věk žen se neříká. My přesto toto nepsané pravidlo porušíme a prozradíme, že oblíbená moderátorka TV NOVA Lucie Borhyová právě dnes slaví čtyřicátiny.

 

Věk si dovolujeme uvést i proto, že Lucka na svůj věk rozhodně nevypadá a hravě strčí do kapsy i ženy o deset i více let mladší. Na obrazovce TV NOVA se zabydlela v roce 1999, kdy začala v létě moderovat Televizní noviny po boku Reye Korantenga.


A diváci si oba tak oblíbili, že jim v různých anketách popularity přisoudili spoustu cen. Pozoruhodné je i to, že i když Lucka i Rey hlavní zpravodajskou relaci (a nejen ji), uvádějí už bezmála dvě desetiletí, vypadají stejně dobře jako v roce 1999, kdy začínali.A co oblíbená moderátorka vzkázala čtenářům TN.cz a divákům TV NOVA? "Už několk týdnů mi chodí dopisy a pohledy od věrných diváků, kteří mi k narozeninám přejí s předstihem. Nesmírně mě to těší. A protože není v mých silách odepsat všem zpět, protože někteří ani neuvedli zpáteční adresy, ráda bych za všechna přáníčka poděkovala prostřednictvím TN.cz," nechala se slyšet Borhyová. 

 

A jak ona i Rey vzpomínají na své první setkání? To si můžete poslechnout ve videu v tomto článku.

TN.cz