Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.3. 2019 09:14
MasterChef Česko

Po natáčení se chovali úplně jinak! Honza popsal Mírovu podpásovku

MasterChef Česko: Honza - 6
Zdroj: TV Nova
Honza velel týmu, který tentokrát prohrál

V posledním dílu MasterChef Česko, který mohli diváci sledovat ve středu večer, si to rozdaly týmy, kterým veleli Šárka a Honza. Nakonec to byl Honzův tým, který prohrál - i proto, že soupeři jim vyfoukli všechny potřebné suroviny.

V kuchyni MasterChefa to často vypadá, že jsou soutěžící na ostří nože a negativní emoce létají na všechny strany. Po natáčení se ale všichni účastníci kuchařské show odeberou na stejný hotel, kde spolu vždy dvojice sdílí jeden pokoj.

 

To ale není zrovna jednoduché - zvlášť pokud na vás ten druhý vytasí nějakou podpásovku. Přesně to se v poslední epizodě stalo Honzovi, který je na pokoji s Mirkem. Při první výzvě, kdy měli uvařit pro 60 vojáků, přitom byli každý v jiném týmu.

 

A aby to bylo ještě horší, Mirek i Honza ve spižírně vybírali suroviny na pokrmy svých týmů. "On si vysypal celou bedýnku brambor a já tam zůstal stát. Nenapadlo mě ani vzít aspoň tu krkovici. On přiběhl, vzal i tu krkovici a já jsem si říkal 'co teď'," popsal Honza.

 

Zda to byla taktika druhého týmu, se Honza ani po natáčení nedozvěděl. "Dali jsme si pivo a bavili jsme se o tom. Říkal, že chtěli dělat stejné jídlo, ale pravdu už se asi nedozvíme. Myslím, že nás slyšeli, protože šli úplně na jistotu," dodal Honza.

 

 

Soutěžící se ale prý snažili oddělovat soukromý vztah od toho, který měli na natáčení. "Když se vypnuly kamery, snažili jsme se být normální lidi a netahat si na natáčení osobní vztahy," prozradil Honza v pořadu Jak to vidí MasterChef.

 

Co Honza v současnosti plánuje? A jak zvládal psychický nátlak v show? To zjistíte zde! Pokud jste neviděli nejnovější díl MasterChef Česko, můžete si ho přehrát na NovaPlus. Všechny epizody najdete na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Skvěle uvařila, přesto musela odejít: Mladičká Kristina z MasterChefa prý tušila, že je na řadě

MasterChef recepty: Grilované maso s pepřovou omáčkou vítězného červeného týmu

epa TN.cz