Strážníci v akci

Po nehodě si žena vybila vztek na parkujících autech! VIDEO

Téma:

Hned dvakrát vyjížděli pražští strážníci ve středu v noci ke stejné skupince mladých lidí. Nejprve k dopravní nehodě, kterou odnesl sloup a později do areálu nemocnice, kde si spolujezdkyně z bouraného osobáku vybíjela vztek na zaparkovaných autech.

 "Hlídka městské policie pár minut před půlnocí narazila na osobní vozidlo bílé barvy zjevně po dopravní nehodě a také na spadlý sloup. Strážníci šli vyzpovídat opodál stojící mladé lidi. Jednalo se o 20letého muže a dvě ženy ve věku 24 let," popsala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

 

Jedna z žen se přiznaal, že seděla za volantem, přitom nemá řidičák. Celá osádka auta přitom byla opilá. "Podle výpovědi svědků mělo k dopravní nehodě dojít tak, že řidička přehlédla obrubník, najela na něj a poté narazila do semaforu a zastavila se až o svodidla," uvedla Seifertová.

 

Tu samou trojici strážníci krátce nato "potkali" znovu. Volal je totiž personál jedné z pražských nemocnic kvůli demolování aut, která u špitálu parkovala.

 

 

"U aut byla poškozena zadní světla. K jejich poničení se přiznala spolujezdkyně s tím, že si potřebovala vybít vztek kvůli nedávné dopravní nehodě," uzavřela pozoruhodný případ Seifertová.

 

Incident už řeší státní policisté. Ti budou mimo jiné zjišťovat, zda za volantem v době nehody opravdu seděla žena, která se k řízení hlásila.

pez TN.cz