Německo

Při střelbě v Německu zemřelo šest lidí! Útočníka rychle zadrželi

Téma:

V jednom z podniků v bádensko-württemberském Rot am See se v pátek kolem tři čtvrtě na jednu odpoledne rozlehlo několik výstřelů. Tamní policie potvrdila šest mrtvých. Údajného pachatele policisté zadrželi krátce po činu.

Podle informací deníku Bild měl v pětitisícovém Rot am See střílet 27letý muž s německým občanstvím, který měl namířit zbraň proti členům vlastní rodiny. Informaci přinesla agentura AP.

 

"Mezi mrtvými je mužův otec i matka. Musím ještě určit vztah k dalším čtyřem obětem," uvedla německá policie. Spekuluje se o tom, že mladý muž mohl střílet kvůli problémům ve vztahu. Podle informací policie není pravděpodobné, že by měl střelec spolupracovat s někým dalším.

 

 

Ke střelbě došlo v prostoru restaurace na Bahnhofstraβe. Městečko Rot am See leží zhruba na půli cesty mezi Stuttgartem a Norimberkem.

 

"Lidé jsou stále agresivnější, i při sebemenších problémech se chovají, jako by se rozpadal svět. Žádná hrdost, žádné sebevědomí," reagoval na tragédii jeden z uživatelů twitteru.

 

 

Důvod, který střelce k jeho činu vedl, je zatím stále nejasný. Aalenská policie potvrdila, že bylo skutečně vypáleno několik výstřelů a že podezřelý byl zatčen. Policisté pro jistotu po bádensko-württemberském městečku rozmístili hlídky.


GALERIE: Střelba v bádensko-württemberském Rot am See

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Střelba v bádensko-württemberském Rot am See - 1

Související témata:
TN.cz