Intenzivní prohledávání

Po zmizelé Janě Paurové stále pátrají. Tohle je dům, kde žila. FOTKY

Martin Kočárek
Martin Kočárek
Publikováno 14. 8. 2020
Téma:

Speciální policejní tým Tempus patrně dokončuje prohledávání domu Jany Paurové ve Slavětíně na Lounsku. Od pondělka tam kriminalisté důkladně prohledávají každý centimetr a snaží se objasnit zmizení matky čtyř dětí, ke kterému došlo před sedmi lety.

Záhadné prohledávání domu ve Slavětíně na Lounsku pokračuje pátým dnem a patrně se ale blíží ke konci. Už včera se policisté přesunuli z venkovních prostor do interiéru domu, kde zřejmě prohledávají sklepy nebo prostory pod domem.


Na místě zasahují od pondělního rána. Na pozemku se střídají různí specialisté a každý den tam tráví mnoho hodin. Na noc dům zapečetí a pokaždé vrátí se ráno. Opakovaně se tam střídají také psovodi se psy cvičeným na vyhledávání pachových stop.

 

 

"Nalila si víno do flašky od piva, říkám: ‚Jano, co to piješ, čaj?' A ona na to: 'Ne, teto víš, to mám víno. Já si to vypiju a jdu spát a je mi jedno, co on se mnou dělá.' Ta holka byla zoufalá," řekla TV Nova teta pohřešované ženy Renata Winklerová.

 

Podle Winklerové je hlavním podezřelým manžel pohřešované, který v domě stále bydlí se dvěma dcerami. V minulosti ji měl týrat, soud mu za to uložil podmínečný trest vězení. Zároveň odmítl jít na detektor lži. Policie se k pátrání po pohřešované vrátila po sedmi letech.

 

Podívejte se na fotky a letecký snímek domu zmizelé Paurové. Její manžel s dcerami tam stále žije:

GALERIE: Dům, kde žila zmizelá Jana Paurová

1
/
4
Zdroj: Google Maps
Dům, kde žila ztracená Jana Paurová - 1

drz TN.cz