Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Podivný případ

Pobodala se žena sama? Policisté řeší další záhadu!

Pobodání - 2
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Už dva týdny mají prostějovští kriminalisté na stole opravdovou záhadu - jde o podivné pobodání šestapadesátileté ženy z Plumlova. Tu záchranáři objevili v kaluži krve v neděli 18. září.

Zraněnou ženu zdravotníci objevili v domku v Plumlově v tratolišti krve. Na břiše a hrudníku měla jedenáct bodných a řezných ran. A zatím podle Blesku vše nasvědčuje tomu, že si hrozivá zranění žena způsobila sama.


Případ se tak podobá kauze Anety Rodové z Prahy, která se podle kriminalistů sama ubodala kuchyňským nožem poté, co se spřáteli vrátila z nočního tahu.


Rozdíl je ovšem v tom, že zatímco Aneta Rodová nepřežila, žena z Plumlova už je při vědomí a ve stabilizovaném stavu. Policisté tak mají k dispozici toho nejvcennějšího svědka, který jim může osvětlit, co se onu osudnou neděli v domku na Prostějovsku vlastně stalo.


Policisté zatím podivný incident vyšetřují pro podezření na ublížení na zdraví, ale ani oni zatím nemají jasno, jak šestapadesátiletá žena ke zraněním přišla a prověřují všechny možné verze.


Sousedi mají ovšem podle Blesku jasno - pobodaná žena měla psychické problémy, takže je klidně možné, že nůž obrátila sama proti sobě.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nepříčetný muž brutálně pobodal svoji přítelkyni. Naštvala ho běžnou věcí, která jí dělala velký problém!

DRSNÉ SBOHEM: Ex přítelkyně Jima Carreyho mu před sebevraždou napsala dopis! Z toho mrazí...

pez TN.cz