Incident v Plzni

Pobodaný muž skončil v nemocnici. Žena měla tvrdit, že ji znásilnil

Pobodaný muž skončil v plzeňské nemocnici na Lochotíně - 10
Zdroj: Krimi Plzeň
Pobodaný muž skončil v plzeňské nemocnici na Lochotíně
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 15:30
17.11. 2020 15:29
Téma:

V noci na úterý zasahovali plzeňští policisté v bytovém domě na Slovanské třídě kvůli nahlášenému domácímu násilí. Žena údajně tvrdila, že ji znásilnil muž, který s bodnými zraněními skončil v nemocnici.

Plzenští policisté vyjížděli k nahlášenému domácímu násilí v bytě v jednom z domů na Slovanské třídě před půl jednou ráno. Spor muže a ženy skončil zraněním obou z nich.

 

Na místě tak museli zasahovat i záchranáři. O případu informoval portál Krimi Plzeň. 

 

"Na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín jsme transportovali muže narozeného v roce 1971, který utrpěl četná řezná poranění v oblasti horní poloviny těla a končetin. Ženu narozenou v roce 1966 s podezřením na trauma hlavy jsme transportovali tamtéž," uvedla mluvčí záchranky Mária Svobodová.

 

 

Podle zmíněného webu měla žena na místě tvrdit, že ji muž znásilnil. Policie vyšetřuje, co přesně se stalo. Ani jeden ze zúčastných zatím nedokázal vypovídat, v době incidentu byli oba opilí.

 

"Případ si převzali plzeňští kriminalisté a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. V současnosti zjišťujeme veškeré okolnosti tohoto případu," sdělili policisté.

 

GALERIE: Spor muže a ženy skončil řezným zraněním

1
/
5
Zdroj: Krimi Plzeň
Pobodaný muž skončil v plzeňské nemocnici na Lochotíně - 7

TN.cz