video situace na dálnici

Nehody na D1: Kamion ve škarpě, dopravu komplikuje počasí!

Kvůli nepřízni počasí je část českých silnic namrzlá nebo pod sněhem. Na dálnicích se kvůli nehodám tvoří kolony vozidel, počkáte si na D1 i D5.

Na dálnici D5 se na devátém kilometru u nájezdu na D0 směrem do Prahy tvoří kvůli něhodě kolona aut. Řidiči pravděpodobně nezvládli zhoršujcí se podmínky ve sněhové přeháňce.

 

Na D1 se na 164. kilometru směrem do Prahy vyprošťuje nákladní vozidlo, provoz probíhá pouze v jednom pruhu, můžete tak očekávat zdržení a tvorbu kolon.

 

 

Na D8 budou z důvodu přípravy dopravního značení od 9:00 do 9:30 obousměrně uzavřeny tunely Libouchec a Panenská. Poté budou uzavřeny tunelové trouby směr Německo a bude se jezdit obousměrně v tunelových troubách směr Praha. Důvodem je pravidelný servis a údržba v tunelech. Tato uzavírka bude trvat od 18.1. 2016 od 08:30 hod. do 19.1. 2016 16:00 hod.

 

Další nehoda je hlášena v Mohelnici nad Jizerou směrem na Koryta, kde osobní automobil narazil do stromu. Na místě nehody probíhá záchranná akce, posádka automobilu musí být z vraku vystříhána.

Související témata:
klma TN.cz