Únos dívenky

Podezřelý z vraždy zmizelé Maddie se zranil u soudu, zlomil si dvě žebra

Madeleine McCann, Christian Brueckner
Zdroj: Profimedia
Maddie McCannová, Christian Brückner
Jan Houška
Jan Houška
17.11. 2020 15:04
Téma:

Hlavní podezřelý v případu zmizelé Maddie McCannové se zranil u německého soudu. Christian Brückner si měl za neznámých okolností při soudním výslechu zlomit dvě žebra.

Incident se stal poté, co byl Christian Brückner, který si odpykává trest za drogovou závislost, v pondělí předveden před státní soud v Braunschweigu, kde se měl projednávat jeho případ, uvedl Guardian.

 

Mluvčí soudu Jessica Knab-Henrichsová uvedla, že Brückner byl následně ošetřen v nemocnici a poté se vrátil k soudu, kde bylo jednání nakonec ukončeno. "Incident je nadále vyšetřován. Podrobnosti budou zveřejněny během úterý,“ řekla Knab-Henrichsová.

 

 

Maddie zmizela při dovolené v Portugalsku v květnu roku 2007. Její rodiče ji tehdy nechali večer samotnou na pokoji se dvěma mladšími sourozenci a odešli na večeři. Když se vrátili, Madeleine byla pryč. V pokoji zůstala jen spící dvojčata a otevřené okno.

 

Hlavní německý vyšetřovatel Hans Christian Wolters je přesvědčený, že za zmizení a smrt tehdy tříleté britské holčičky je zodpovědný právě Christian Brückner. Stále však neexistují jednoznačné důkazy, které by vedly k jeho obvinění.

 

Policie je na stopě skutečného únosce malé Maddie. Podívejte se na reportáž televize Nova:

 

TN.cz