TRAGICKÁ SMRT

Podivná smrt mladé Britky: Zemřela při sexuálních hrátkách!

Vražda dívky ve Švýcarsku
Zdroj: facebook, Instagram/ Hotel La Palma au Lac
Téma:

Mladá Britka byla v úterý nalezena mrtvá v koupelně hotelu ve Švýcarsku. Dívka zemřela udušením, podle jejího německého přítele šlo pouze o nevinné sexuální hrátky.

Tělo Anny Florence Reed (22) bylo nalezeno v úterý okolo sedmé hodiny ranní ve švýcarském hotelu Ramada La Palma u jezera Locarno. Podle pitvy bylo příčinou smrti udušení.

 

Německý přítel dívky (29) policii řekl, že s přítelkyní provozovali sexuální hrátky, které se ale zvrtly, píše deník Daily Mail.


Mladý pár přijel do hotelu v pondělí. Hosté hotelu si již ten večer stěžovali na hluk. Pár se údajně hádal tak nahlas, že bylo nutno zavolat personál, aby situaci uklidnil.

 

GALERIE: Vražda dívky ve Švýcarsku

1
/
3
Zdroj: facebook, Anna Florence Reed
Vražda dívky ve Švýcarsku - 1


Do hotelu v ranních hodinách přijela záchranná služba, ta ale dívku na místě prohlásila za mrtvou. Pitva mladé Britky pak na jejím těle prokázala malé zlomeniny a řezné rány. Příčina samotné smrti bylo udušení.


Německý přítel zesnulé, který do té doby žil ve švýcarském Zürichu, se k činu přiznal a byl na místě zatčen. Momentálně čelí obvinění z vraždy či zabití z nedbalosti.


Celá situace se vyšetřuje, Němec se nachází ve vězení nedaleko města Farera. Švýcarští konsulární pracovníci jsou v této chvíli v kontaktu s rodinou mrtvé dívky a britskou policií.

 

 

 


Sto let starý hotel Ramada La Palma, ve kterém se vražda odehrála, je místem, kde se každoročně v srpnu odehrává Mezinárodní filmový festival Locarno.

 

sisTN.cz