Živila se prostitucí

Podivná smrt v Kolíně: Svázaná žena byla ubodaná ve vaně!

Téma:

Už od sobotního večera vyšetřují kriminalisté podezřelé úmrtí devětačtyřicetileté ženy v Kolíně. Podle neoficiálních informací byla mrtvá žena nalezena svázaná ve vaně s bodnými a řeznými ranami. Žena se měla živit prostitucí.

Vila v kolínské Zborovské ulici byla dlouhá léta opuštěná. Dříve v ní byla mateřská školka. Noví nájemníci se nastěhovali teprve v prosinci. Podle místních bydleli v domě tři ženy středního věku a jeden muž.

 

"V sobotu ve večerních hodinách jsme byli přivoláni k nálezu mrtvé devětačtyřicetileté ženy v bytě v Kolíně. V současné době, s ohledem na probíhající vyšetřování, nelze poskytnout žádné informace," řekla TV Nova mluvčí středočeských policistů Štěpánka Zatloukalová.

 

Podle informací TV Nova byla žena nalezena svázaná ve vaně. Na těle měla bodná poranění. Policisté se k tomu odmítli vyjádřit. Ještě v pondělí stála před domem, v němž žena zemřela, policejní hlídka.

 

K tomu, na jaká zranění žena zemřela, se nemohli vyjádřit ani záchranáři. "Byli jsme voláni ke zraněné ženě, Po příjezdu jí už ale nebylo pomoci a lékař musel konstatovat smrt," řekla TV Nova mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

 

 

"Nejedná se o "pouliční" událost, není potřeba mít obavy," uklidňoval občany ve facebookových skupinách věnujících se Kolínu starosta Vít Rakušan. " O dané události jsem byl informován již v brzkých ranních hodinách," uvedl s tím, že na případ platí informační embargo.
 

Související témata:
vbo TN.cz