Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

GALERIE ZÁZRAK?

VÁNOČNÍ ZÁHADA: V opuštěné nemocnici se rozzářil stromeček

Záhadné světlo v nemocnici
Zdroj: Facebook / TN.cz

V nemocnici Charity hospital v New Orleans, která je již téměř deset let opuštěná, zřejmě někdo slavil Vánoce. Alespoň to tak vypadá z fotografie, kterou z protější budovy pořídila 27. prosince Lisa Staggsová. V okně v jednom z horních pater zachytila svítící vánoční stromeček.

Fotografie, kterou Lisa Staggsová zveřejnila na svém facebookovém profilu, zachycuje nemocnici Charity hospital. Ta byla po zásahu hurikánem Katrina uzavřena a od té doby zeje prázdnotou. Nicméně o Vánocích se sem zřejmě někdo vrátil.

 

Podivná světla, která fotografie zachycuje, by mohla podle tvaru vycházet z Vánočního stromečku. Po zveřejnění fotografie se však objevily i nejrůznější další spekulace. Podle některých uživatelů sociální sítě zde Vánoce zřejmě oslavili místní bezdomovci. Nevysvětlitelná světla však vzbuzují i daleko divočejší teorie.
 

 

Některým připomíná jejich tvar spíše postavu člověka a budí v nich hrůzu. Další předpokládají, že světla mají na svědomí duše zemřelých. Jedna z uživatelek k fotografii napsala "Těla možná z nemocnice odvezli, ale duše v ní jsou stále."
 

GALERIE: Záhadný stromeček v opuštěné nemocnici

1
/
3
Zdroj: facebook.com
Záhadné světlo v New Orleans 1

 

Převážně však stejně jako autorka fotografie lidé ve světle vidí malý vánoční zázrak, který oživil smutnou a opuštěnou budovu. Nepátrají už po jejich příčině. I kdyby se jednalo o odraz z protější budovy, je podle nich hlavní, že vyvolá na rtech přihlížejících úsměv.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Konečně! Vědci vyřešili odvěkou záhadu. Proč se kočky bojí okurek?

To není možné! Budete v šoku, jakou hromadu dárků dostala k Vánocům Kim Kardashian!

iho TN.cz