jak na vlasy

Podle kadeřnice používají ženy suchý šampon špatně. Tohle je její trik!

Téma:

Ozkoušeli jste už celou řadu suchých šamponů, ale vždy jste došli k závěru, že zkrátka nefungují? Podle kadeřnice by to mohlo být tím, že ho celý život používáte špatně.

Video kadeřnice jménem Cory, které sdílela na svém TikToku, se stalo virálním a z dívky udělalo hvězdu internetu. Rozhodla se v něm ukázat, jak by se měl podle ní tím "správným" způsobem aplikovat suchý šampon tak, aby vaše vlasy vypadaly božsky.


Na svém účtu detailně popsala, jak by podle ní měla taková správná aplikace vypadat. "Pravděpodobně používáte suchý šampon špatně a já vám teď ukážu, jak to dělat správně," začala.


Nejprve si prohrábne své vlasy a suchý šampon začne pořádně sprejovat do vlasů až ke kořínkům. Se šamponem byste podle ní rozhodně neměli šetřit. Prozatím vypadá postup stejně, jako jste nejspíš zvyklí. Teď ale přichází zásadní rozdíl.


Místo toho, aby vlasy rovnou rozčesala, nechává si Cora suchý šampon na hlavě působit tak pět až deset minut. Mezitím si můžete například udělat make-up. 


Následně si vlasy znovu prohrábne a "promasíruje" a až poté si je pročeše hřebenem. Na závěr účes zastříká suchým kondicionérem.


Video nyní sdílí a komentují tisíce lidí s různými ohlasy. "Ani jsem netušil, že suchý šampon existuje," okomentoval jeden. Další dívka nadšeně poděkovala: "Super, to se bude hodit." A co vy, vyzkoušíte její postup?

Související témata:
sik TN.cz