MRTVÉ BATOLE

Podle policie zabil roční batole! Muže dnes soudce poslal do vazby

Barbora Slavíková
Barbora Slavíková
14.10. 2020 16:31
Téma:

Okresní soud v Teplicích ve středu poslal do vazby muže, který je obviněný ze smrti teprve jeden a půl ročního dítěte. V sobotu kolem poledne měl obviněný, podle policie, pod vlivem alkoholu a zřejmě i drog v Teplicích brutálně zbít malou holčičku.

Když se matka holčičky vrátila z práce, našla v bytě bezvládné tělíčko dcerky, okamžitě přivolala záchranáře a snažila se dítě před příjezdem záchranářů sama oživit. Holčička ale v nemocnici následkům mnoha četných zlomenin a poranění mozku podlehla.

 

Policie v bytě zadržela jednačtyřicetiletého muže, přítele matky, kterého odvezla na protialkoholní stanici. Případem se začali zabývat ústečtí kriminalisté. Ti teď shání další důkazy.

 

 

Muže ale už obvinili z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. A soudce ho poslal do vazby. "Pan obviněný se ke skutku jako takovému v podstatě nevyjadřoval, projevil teda nad ním samozřejmě lítost," řekl soudce Okresního soudu v Teplicích Miroslav Čapek. Podle soudce měl také prohlásit, že si průběh incidentu nepamatuje.


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz