štěstí ve hře

Podnikatel, který měl pomáhat po smrti Gotta vdově Ivaně, vyhrál balík!

Leon Tsouchernik
Zdroj: Profimedia
Leon Tsouchernik
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 21. 1. 2020
Téma:

Obrovské štěstí měl šestačtyřicetiletý český podnikatel Leon Tsoukernik, který vyhrál v kasinu v rakouském městě Seefeld in Tirol pořádnou sumu peněz. Přijít si měl na 34 milionů korun. Podnikatel také dříve ukrýval před veřejností Ivanu Gottovou krátce po smrti jejího muže.

Nejdřív Leon Tsoukernik vyrazil ve středu do kasina Seefeld ve stejnojmeném města v Rakousku, aby se zúčastnil pokerového turnaje. Ten mu však štěstí nepřinesl a tak se vydal hrát na automaty.

 

Najednou se z jednoho začaly sypat peníze. "Nejprve jsem si myslel, že jsem vyhrál 400 tisíc eur," citoval portál tt.com Tsoukernika. Později však zjistil, že vyhrál více než 1,3 milionu eur (přes 34 milionů korun).

 

Podnikatel měl z vítězství obrovskou radost a také to pořádně oslavil. Ve čtvrtek se pak zpětně všem omluvil za to, že dělal v kasinu hluk. 

 

 

Tsoukernik je známý především tím, že měl v loňském roce u sebe na chvíli ubytovat Ivanu Gottovou ve svém domě na Tachovsku poté, co umřel její manžel. Podnikatel je jejich rodinný přítel a kasina sám provozuje. 

 

Podívejte se na hrob Karla Gotta, který zaplavily svíčky:

TN.cz