Nastartujme Česko

Podpořte české a moravské vinaře díky projektu Tvůj vinař!

Sudové víno
Zdroj: Profimedia
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
26.5. 2020 17:23

Jste milovníci vína a rádi byste podpořili tuzemské vinaře v době koronavirové krize? Projekt Tvůj vinař spojuje vinařství, která nemají vlastní e-shop a pomáhá jim tak rozšířit stávající možnosti prodeje. Svá vína mohou přidat do dárkových balíčků či degustačních setů spolu s produkty dalších vinařství.

Možností spolupráce mezi jednotlivými vinařstvími je iniciativa společnosti Winwine, reklamní agentury KPA One, Svazu vinařů České republiky, Vinařského fondu a Národního vinařského centra výjimečná. Projekt Tvůjvinař.cz nabízí možnost online prodeje těm vinařům, kteří vlastní e-shop zatím nemají, ale i těm, kteří jím už disponují.

 

Pokud chcete i vy podpořit české a moravské vinaře, stačí pít jejich víno. Platforma umožňuje prodej malým i velkým vinařstvím. V nabídce je zpravidla šest jejich nejvíce oblíbených vín. Zákazník si tak může z oblíbeného moku poskládat kolekci dle svých představ a nakombinovat si v balíčku vína od různých vinařství z celého Česka.

 

 

Případně je možné zakoupit už předem sestavené sety, složené podle odrůd či vinařských regionů. V případě, že by zákazník tápal, pomůže rada zkušených someliérů. Nabídka vín je díky různorodosti vinařů velmi široká. Obchodní podmínky dokonce částečně umožňují rozvoz objednávek v rámci Prahy a Brna zdarma.

 

Pokud mezi vinaři nenajdete toho, kterého byste rádi podpořili, platforma umožňuje ho do projektu kdykoli zapojit. Stačí mu o projektu Tvůj vinař dát vědět.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

TN.cz