Nastartujme Česko

Podpořte zvířátka z pražské zoo a kupte si Vstupenku na lepší časy!

Sloní samička poprvé venku - 1
Zdroj: Zoo Praha

Snad každý z nás si občas rád zajde do zoo. Kvůli koronaviru se brány zoologické zahrady pro návštěvníky na delší dobu uzavřely, ale život za nimi zastavit nelze. Pražská zoo proto žádá o pomoc a přichází s projektem Vstupenka na lepší časy.

Mimořádná doba si žádá mimořádná řešení. V téměř devadesátileté historii se pražské zoologické zahradě nestalo, že by musela být tak dlouho uzavřená pro veřejnost. Chod zoo se ale zastavit nedá, a proto můžete lidem i zvířátkům pomoci překlenout náročné období koupí mimořádné vstupenky.

 

Vstupenkou na lepší časy  pomůžete pražské zoologické zahradě v nelehké situaci. Ačkoliv se pro veřejnost otevřely venkovní prostory už koncem dubna a od pondělí 25. května jsou znovu přístupné vnitřní expozice i pavilony, obrovský rozpočtový deficit přetrvává i nadále. A ke zmírnění dopadů slouží právě tento projekt.

 

 

Jednorázovou vstupenku můžete snadno zakoupit na eshopu. Přispět lze částkou 500, 1000, 5000 nebo 10 000 korun. Deset nejštědřejších dárců získá jako bonus prohlídku areálu pražské zoo se samotným ředitelem Miroslavem Bobkem. Zakoupená vstupenka platí pro jednu osobu a je možné ji využít až do konce roku 2021.


Mláďata narozená v době karantény lze navíc podpořit prostřednictvím sbírky na stránkách Donio. Od uzavření se v zoo narodilo nebo vylíhlo přes 150 mláďat, která potřebují vaši podporu. Přispět aktuálně můžete libovolnou částkou na 15 mláďat, mezi nimiž je například malý tapírek, slůně, dikobraz nebo klokánek.

 

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

sik TN.cz