Technologická vychytávka

Podvádět se nevyplatí: Tahle matrace odhalí nevěru. FOTKY

Chytrá matrace odhalí nevěru
Zdroj: Profimedia
Chytrá matrace odhalí nevěru
Téma:

Strachu z nevěry partnera se rozhodla využít španělská společnost Durmet. Právě Španělé patří mezi nejvíce nevěrné národy v Evropě. Ve statistikách seznamky pro nevěrné Ashley Madison dokonce Madrid mezi evropskými metropolemi vede. Společnost Durmet teď vyvinula revoluční matraci, která vás upozorní, pokud si na ní partner užívá s někým jiným!

Vypadá to jako pozdní aprílový žert, ale speciální matrace Smarttress je skutečná. Pokud máte podezření, že vás váš manžel podvádí ve vlastní manželské posteli, matrace vám ji pohlídá. Za technologické vychytávky v podobě 24 senzorů, které monitorují stav matrace, si ale pořádně připlatíte. Matrace se prodává za více jak 40 tisíc korun!

 

Navenek vypadá jako obyčejná matrace, podle výrobce je navíc velmi pohodlná. Uvnitř se ale skrývají senzory, které hlídají, jestli postel není používána podezřelým způsobem. Když takovou aktivitu matrace odhalí, pošle majiteli notifikaci na mobilní telefon.

 

"Přišli jsme s tou myšlenkou, když jsme viděli statistiky nevěry, které ukazovaly, že Španělé jsou nejvíce nevěrní z celé Evropy. Tenhle koncept vnese klid do mysli mužů a žen, nejen během spánku, ale také ve dne, když jsou v práci a bojí se, že jejich postel někdo používá," uvedl mluvčí společnosti Durmet José Antonio Muinos.

 

 

GALERIE: Chytrá matrace odhalí nevěru

1
/
7
Zdroj: oficiální zdroj
Matrace Smarttress - 2 ; Chytrá matrace Smarttress

 

Společnost prodává matrace přes internet a slibuje kupujícímu naprostou diskrétnost. Nechá si za to ale pořádně zaplatit, matrace stojí přes 40 tisíc korun. K tomu si uživatel musí stáhnout mobilní aplikaci, která je zatím k dispozici jen ve španělštině a jen pro operační systém Android. Verze pro iPhony a iPady se podle společnosti připravuje, stejně tak další jazykové mutace.

 

Aplikace pak majitele upozorní, když matrace zaznamená podezřelou aktivitu. V přehledných grafech uvidí nejen kdy kdosi postel podivně používal, ale také jak dlouho a dokonce na kterých místech zaznamenaly senzory v matraci podezřelou aktivitu. Aplikace dokonce ukládá statistiku takovýchto podezřelých aktivit.

 

 

Mezi diskutujícími na sociálních sítích se ale nesetkala s příliš kladným stanoviskem. "Pokud máte pocit, že potřebujete takovouhle matraci, tak byste si měli stejně najít jiného partnera," napsal jeden z komentujících pod reklamou společnosti Durmet na YouTube.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz