Osudový vztah

Pohádka! Milovali se už ve školce, dali se dohromady až po 30 letech

Amy Giberson a Justin Pounders
Zdroj: Amy Giberson
Amy a Justin se měli rádi už ve školce, začali spolu chodit až po 30 letech
Téma:

Příběh jako z pohádky! Amy a Justin z Floridy do sebe byli zamilovaní už ve školce, ale pak se celých třicet let neviděli a téměř na sebe zapomněli. A pak se dali dohromady přes seznamku! Že se znají už ze školky, zjistili až náhodou po roce chození.

Amy Gibersonová a Justin Pounders spolu chodili do školky ve floridském St. Petersburgu. Už ve třech letech k sobě pociťovali náklonnost - stavěli si spolu z kostek, seděli vedle sebe na obědě a na hřišti si hráli na babu.

 

"Trvali na tom, že vedle sebe budou sedět i na třídní fotce," uvedla pro magazín People jejich učitelka Diane Twarová. "Byla to taková tichá, stydlivá láska. Měli se rádi spíše z dálky a platonicky," pokračovala.

 

Pak se ale Aminy a Justinovy cesty rozešly. Každý šel na jinou základní, střední i vysokou školu a jak vyrůstali, postupně na svou první lásku zapomněli. A pak se stalo něco neuvěřitelného! Když jim bylo třicet dva let, bydleli oba zpátky v rodném městě a hledali partnera přes online seznamku.

 

GALERIE: Amy Gibersonová a Justin Pounders

1
/
5
Zdroj: Amy Giberson
Amy Giberson a Justin Pounders

 

"Hned jak jsem uviděl na stránce její fotku, cítil jsem, že mě k ní něco přitahuje," popsal Justin. "Vyzařovala takovou zvláštní energii. Nedokážu to vysvětlit, ale prostě jsem věděl, že ji chci poznat," dodal. Začali si psát, volali si každý večer a plánovali první rande. Hned se do sebe bláznivě zamilovali, pořád ale netušili, že se dávno znají.

 

Zjistili to až po roce chození. "Jeli jsme zrovna autem a Justin náhodou zmínil, že se mu hrozně líbí moje jméno, protože byl do jedné Amy zamilovaný ve školce," vypráví Amy Gibersonová. "Já jsem si ještě dělala legraci, že já to nejsem, tak o žádné jiné ani nechci slyšet!"

 

 

Nakonec jim ale došlo, že chodili do stejné školky v tu samou dobu, a požádali rodiče o nějaké fotky z dětství. "Když Justinova maminka našla fotku, kde sedíme vedle sebe, začala jsem brečet. Já jsem byla ta Amy, kterou měl rád už dávno! Byl to prostě osud," uzavřela Amy dojatě.

 

A je to velká láska, pár už si vybral svatební datum a místo, kam odjedou na líbánky.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz