štěstí ve hře

Slovák vyhrál v Eurojackpotu. Teď ho čeká pohádkové bohatství!

Vítěz loterie
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
17.10. 2020 8:11
Téma:

Neznámý obyvatel Slovenska má zřejmě opravdu velké štěstí ve hře. V pátek mu totiž padl Eurojackpot - v loterii vyhrál přes 58 milionů eur, což je více než 1,6 miliardy korun.

Na pohádkovou výhru v pátečním Eurojackpotu upozornil zpravodajský web TVNoviny.sk. Podle jeho zjištění by novým multimilionářem v eurech měl být obyvatel Košického kraje. "V loterii Eurojackpot padl fantastický jackpot 58 807 427,70," uvedl mluvčí slovenské loterijní společnosti TIPOS Rastislav Čépe.

 

V přepočtu na české koruny se stal neznámý šťastlivec dokonce miliardářem. Výhra totiž vychází na více než 1,6 miliardy korun. Sázkař ve druhém pořadí se může také radovat ze slušného balíku peněz. Jedná se o člověka z Polska, který vyhrál 68 milionů korun.

 

 

Ve třetím pořadí se hrálo o čtyři miliony a tuto částku získalo šest lidí z různých zemí. Další výhry už tak vysoké nebyly. Například tři Češi umístění ve čtvrtém pořadí získali po 157 tisících korunách. I takový obnos ale potěší. Na přehled výsledků se můžete podívat ZDE.

Související témata:
TN.cz