foto uvnitř foto z bazénu

Pohled pro bohy: Sexy Krejčíková z Ulice ukázala prsa v celé kráse!

Aneta Krejčíková ukázala v bazénu výstavní prsa
Zdroj: instagram.com
Aneta Krejčíková ukázala v bazénu výstavní prsa

Aneta Krejčíková září v nováckém seriálu Ulice, nedávno se předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas a nyní ukázala, že to není žádná stydlivka. Na dovolené v bazénu odhodila horní díl plavek a vznikla krásná vkusná fotografie.

Aneta Krejčíková je krásná a talentovaná žena. Teď navíc ukázala, že má dokonalý smysl pro krásu a fotografii. Na svůj instragram totiž umístila fotku z venkovního bazénu v blízkosti hor. Zasněžená krajina, vrcholky hor a krásné tělo vnadné Anety.

 

 

Hvězda Ulice si je dobře vědoma svých předností a tak se nebála je ukázat. Na fotografii neskrývá ani bradavky a její fanoušci se tak mohou pokochat bez omezení.

 

Podívejte se na další sexy fotky Anety Krejčíkové: 

GALERIE: Sexy Aneta Krejčíková

1
/
13
Zdroj: TV Nova
Aneta Krejčíková Ulice 2

 

Krejčíkovou kvůli fotografii asi někdo nahlásil správci Instragramu, protože je u ní poměrně rozezlený komentář. "Zpráva pro správce Instagramu a kohokoliv, kdo o něčem rozhoduje a zabývá se úplně zbytečnýma věcma. Na co si to hrajete?? Internet je plný zla, nelegálních věci, videí, kde se ubližuje druhým, porna, nahoty a Vy se skutečně budete zabývat fotkou, která je decentní a navíc velmi krásná..?!..
Prosim, prosím, vyndejte si hlavu ze svých zadků plných škatulkových tabulek a věnujte čas něčemu smysluplnýmu,"
 napsala Krejčíková k fofotgrafii a komentáře pod fotkou jí dávají za pravdu.

 

Podívejte se na sexy vystoupení Anety Krejčíkové jako Christiny Aguilery v show Tvoje tvář má známý hlas:

Související témata:
TN.cz