To nejdůležitější

Pohřeb herce utajili, soud rozhodl o Plekancových! Čtěte souhrn dne

Souhrn dne - Oliva, Plekanec, Vondráčková
Zdroj: Profimedia
To nejdůležitější z pátečních zpráv
Téma:

V pátek se rodina naposledy rozloučila s hercem a dabérem Petrem Olivou. Vyšel také najevo rozsudek ve sporu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové o pasy jejich dětí. Čtěte ty nejzajímavější zprávy dne.

Olivova rodina si přála jen soukromý obřad, proto se s ním v pražském krematoriu v Olšanech rozloučili jen nejbližší. Na pohřeb se tak nemohli dostavit jeho herečtí kolegové, ani široká veřejnost. Jméno Olivy dokonce nebylo ani na vývěsce u obřadní síně. Více se dozvíte zde.

 

Dita z Výměny manželek se svěřila, že rodinu potkalo po nehodě jejího partnera, při které přišel o nohy, další neštěstí. Malý Vojta, který zatím neví, že táta Zdenek přišel o nohy, před necelým měsícem málem zemřel. Co se mu stalo, čtěte zde.

 

Na veřejnost se v pátek dostal rozsudek v případu odebrání pasů synům hokejisty Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové. Soud rozhodoval minulý týden, verdikt ale vyšel najevo až teď. Komu dal soudce za pravdu? To se dozvíte tady.

 

A lidé na Karvinsku stále řeší záhadný úkaz, který v úterý večer způsobil obrovskou ránu a otřesy. K žádnému výbuchu nedošlo, seismologické přístroje ale záznam udělaly. Na obloze pak byl vidět jasný záblesk, který dokonce Jana natočila na video. Podívejte se:

 

 

 

Informovali jsme také o nemocných spalničkami, jejichž počet v Česku nadále stoupá. Jen v Praze se od ledna nakazilo nebezpečnou nemocí dalších 65 lidí. V kterých krajích ještě pacientů přibývá? To se dočtete zde.

 

Humornou fotkou svého manžela se na sociální síti v závěru pracovního týdne pochlubila Monika Babišová. "Je to tydýt," nebrala si servítky v komentáři. Na snímek premiéra z hor se podívejte zde.

epa TN.cz