nešťastná nehoda

Pohřebáci přijeli na pohřeb bez rakve! Vypadla jim během cesty

Rakev - ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Nešťastná nehoda se stala v Polsku mezi obcemi Lwówek Śląski a Jelenia Góra. Pohřebáci totiž během jízdy ztratili rakev i s nebožtíkem. Všimli si jí až náhodní kolemjdoucí, kteří na místo zavolali policii. Ti si nejdřív mysleli, že se jedná o aprílový žert, když dojeli na místo, zjistili, že to tak není.

Rodina i přátelé, kteří pro svého zesnulého příbuzného naplánovali na pondělí 1. dubna pohřeb, určitě nepotěšilo, když pohřební služba na místo dorazila bez rakve a i bez nebožtíka. Kolem šesté hodiny odpoledne jim rakev vypadla za jízdy ven z auta. Oni si toho však všimli, až když dorazili na místo pohřbu.

 

Nehoda se stala mezi městem Lwówek Śląski a Jelenia Góra v Polsku. O rakvi ležící na silnici volali na policii vyděšení lidé. Nejdřív si všichni mysleli, že se jedná o apríl, to však velmi rychle vyvrátil Mateusz Królak z policejního ředitelství města Lwówek Śląski.

 

"Zaměstnanci společnosti nedostatečně zabezpečili vůz a došlo k této dramatické nehodě. Nemyslím si, že se tu dříve stalo něco podobného. Chtěl bych zdůraznit, že se nejedná o aprílový vtip," řekl Królak pro deník Polska.

 

 

Policie se případem zabývá a je možné, že budou zaměstnanci pohřebního ústavu odpovědní za urážku mrtvého člověka, kterého chtěla jeho rodina v pondělí zpopelnit.

reg TN.cz