konec pátrání

Pohřešovanou ženu našli mrtvou! Kriminalisté dopadli podezřelého

Vražda v Netolicích
Zdroj: Policie ČR
Tělo ženy našli kriminalisté v Netolicích na Prachaticku.
Lucie Krošová
Lucie Krošová
3.5. 2021 18:38
Téma:

Případ pohřešované ženy z Prachaticka má tragický konec. Podle jihočeských kriminalistů vše nasvědčuje tomu, že byla zavražděna. Po ženě pátrali od poloviny dubna, v souvislosti s její smrtí strážci zákona zadrželi pětačtyřicetiletého muže, který byl před dvěma roky propuštěn z vězení.

Případ, který začal pohřešováním mladé ženy, jihočeští kriminalisté vyšetřují jako vraždu. "Od 14. dubna letošního roku hledali policisté i kriminalisté pohřešovanou čtyřiatřicetiletou ženu z Prachaticka. Poskládané informace navedly následně kriminalisty k důkladnému prohledání jednoho vytipovaného objektu," vysvětlil policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

Podle informací TN.cz mělo jít o budovu ve městě Netolice. Právě tam kriminalisté našli tělo, které patřilo hledané ženě. Vše nasvědčovalo tomu, že zemřela násilnou smrtí. Rozjelo se tak vyšetřování vraždy a netrvalo dlouho a policisté zadrželi podezřelého. 

 

 

"Po provedené soudní pitvě a dalších úkonech obvinil vyšetřovatel v pátek pětačtyřicetiletého muže ze závažného zločinu vraždy," dodal Matzner.

 

Obviněný muž je aktuálně ve vazbě. Jaký byl jeho motiv, kriminalisté stále zjišťují. "Muž je recidivistou, mříže opustil 30. dubna 2019, v pátek 30. dubna 2021 se za ně vrátil. Jeho svoboda tak trvala přesně dva roky," zakončil policejní mluvčí s tím, že v případě odsouzení hrozí muži až 18 let za mřížemi.

 

Policisté několik let pátrají i po Míše Muzikářové. Na konci dubna se objevila nová stopa. Policie prohledala jímku na Plzeňsku. Více v reportáži:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz