Pomozte v pátrání

Pohřešuje se Karel (48)! Je nemocný a potřebuje léky, pomozte ho najít

Pohřešovaný Karel Šabat
Zdroj: Policie ČR
Petr Barták
Petr Barták
29.10. 2020 23:22

Chebští policisté pátrají od dnešního dne po pohřešovaném 48letém Karlovi Šabatovi z Chebu. Jmenovaný dnes odpoledne odešel ze svého bydliště a do současné doby se nevrátil a ani o sobě nepodal zprávu.

Pohřešovaný muž odešel dnes kolem 12:30 hodin z bydlení chráněných dílen v Chebu a do současné doby se nevrátil. Podle policistů je velmi vážně nemocný a bere pravidelně léky, které nemá u sebe. Jeho zdravotní stav při nepodání těchto léků může být zdraví a život ohrožující. Karel Šabat je přibližně 180 cm vysoký, hubené postavy, má zelené oči a krátké hnědé vlasy.

 

Při odchodu měl na sobě oblečenou šedou bundu s kapucí do pasu, tmavě modré rifle, zřejmě černé nazouváky tzv. kroksy nebo sandály. Na zádech měl přes rameno černý batoh s nápisem zn. Adidas. Pohřešovaný u sebe nemá mobilní telefon ani žádné finanční prostředky. Není vyloučeno, že by se mohl pohybovat ve společnosti osob bez domova.

 

 

Policisté se obrací na veřejnost, aby v případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volala na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátila na nejbližší policejní služebnu.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz