Pohřešovaná žena mohla být v ohrožení života, našli ji v pořádku

Policejní auto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Barták
Petr Barták
17.9. 2020 23:08
Téma:

Pražští policisté prosili veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované čtyřiačtyřicetiletá ženě. Ta byla naposledy viděna ve středu kolem dvacáté hodiny večer při odchodu ze svého trvalého bydliště v ulici Verdunská na Praze 6.

Pátrání mělo naštěstí dobrý konec. "Děkujeme veřejnosti za spolupráci. Žena byla nalezena a je v pořádku," informovala v pátek policejní mluvčí Eva Kropáčová bez bližších podrobností. 

 

Pohřešovaná při odchodu doma zanechala všechny své doklady i mobilní telefon. Žena se následně domů nevrátila a nedala o sobě nikomu vědět.

 

Kriminalisté po nahlášení pohřešování prověřili desítky míst, kde by se pohřešovaná mohla nacházet (rodinu, přátelé, zdravotnická zařízení) bohužel se ji ani tak nedařilo vypátrat. Na základě toho nešlo vyloučit, že by mohla být v ohrožení života.

 

 

Žena je asi 168 cm vysoká, střední postavy. Má středně dlouhé, vlnité, hnědé vlasy a modré oči. Na sobě měla s největší pravděpodobností dlouhou černou sukni až ke kotníkům a taktéž černou vrchní část oblečení. Jakékoliv informace o místě, kde by se pohřešovaná mohla nacházet, mohli lidé volat na linku 158.

TN.cz