Vražda v Humpolci

V restauraci našli ubodanou servírku! Podezřelého už mají

Téma:

Policie v Humpolci vyšetřuje násilný trestný čin. Podle informací TV Nova měli v pátek brzy ráno policisté v restauraci najít ubodanou ženu, nejspíše servírku. Podezřelého muže se podařilo dopadnout o několik hodin později.

"Policisté dopadli podezřelého muže české národnosti, který nemá bydliště v Humpolci," sdělila krátce po čtvrté hodině odpoledne policejní mluvčí Dana Čírtková. Případ, který vyšetřují od brzkého rána, kvalifikovali kriminalisté jako vraždu.

 

Podle informací TV Nova vyjížděli kriminalisté do jedné z restaurací v centru Humpolce na Pelhřimovsku k nálezu ubodané ženy. Ulice Na Kasárnách, kde restaurace stojí, je po dobu vyšetřování zcela uzavřena.

 

Podle místních měli ženu brzy ráno objevit muži, kteří šli do restaurace do práce. Někteří ze sousedů reportérovi na místě řekli, že žena měla bodná poranění na břiše a byla nahá. Tyto informace zatím policisté nepotvrdili.

 

 

Pachatele zatím muži zákona nedopadli, intenzivně po něm pátrají. "Další informace k případu nebudeme z taktických důvodů zveřejňovat," doplnila Čírtková.

 

Místo činu ohradili policisté páskou a podle reportéra zasahují i na nedaleké ubytovně. Pracují tam krajští a pelhřimovští vyšetřovatelé a soudní znalec. Ubodanou ženou má být servírka a spolumajitelka restaurace.

TN.cz