čeká je trest

Policie hledá chuligány, kteří přerušili zápas Sparty. Poznáte je?

Téma:

Pražská policie zveřejnila fotografie lidí, které hledá v souvislosti s narušením fotbalového utkání mezi pražskou Spartou a srbským Spartakem SUBOTICA. Skupina fanoušků před týdnem vtrhla na hřiště a zápas musel být přerušen.

Incident se stal minulý čtvrtek večer krátce před koncem zápasu po odpískání a proměnění penalty, která pro Spartu znamenala vyřazení z bojů o Evropskou ligu. Na hřiště se ze sektoru domácích fanoušků vyvalilo několik lidí, pořadatelé před nimi raději couvali a zápas musel být přerušen.

 

Přesvědčit fanoušky k návratu na tribunu se podařilo až domácími kapitánovi Josefu Šuralovi. Sparta už po zápase slibovala, že incident, který pro ni bude znamenat zřejmě pořádnou pokutu a možná i dočasné uzavření stadionu, nenechá jen tak.

 

 

A to samé platí i ze strany policie, která teď hledá několik lidí kvůli podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Několik z fanoušků se jí už podařilo ztotožnit a u těch zbývajících teď zveřejňuje fotografie. Doufá, že jí pomůže veřejnost. Kdo by lidi zachycené na fotografiích poznal, ať zavolá na linku 158.  

Související témata:
mom TN.cz