Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 1. 2019
strašlivé následky

Policie hledá důležité svědky! Viděli brutální přepadení mladíka

Zdroj: Policie

Policisté prosí o pomoc při pátrání po svědcích v případu brutálního přepadení, při kterém byl v Praze vážně zraněn mladý muž. Mladík musel podstoupit rekonstrukci obličeje, není vyloučené, že bude mít trvalé následky. Policie doufá, že svědci, které zachytila kamera, je k pachateli nebo pachatelům přivedou.

K útoku došlo už 28. října loňského roku u baru v Opatovské ulici v Praze 4. Útočníka nebo útočníky, kteří mladého muže zranili, se policistům zatím nepodařilo vypátrat. Teď prosí o pomoc veřejnost. Doufají, že ze záznamu bezpečnostních kamer někdo pozná klíčové svědky.

 

"Útočník nebo útočníci způsobili muži mnohačetná poranění v oblasti hlavy, pravého oka, žeber a také utrpěl několik fraktur. Zraněný se ihned po útoku musel podrobit náročné operaci, která byla mimo jiné spojena s rekonstrukcí části obličeje a aplikací titanové ploténky. V tomto ohledu nejsou vyloučeny ani trvalé následky," popsal zranění mladíka policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

16

GALERIE: Pátrání po svědcích, kteří by mohli přispět k objasnění případu napadení muže v Opatovské ulici v Praze

Zdroj: Policie ČR

Pátrání po svědcích, kteří by mohli přispět k objasnění případu napadení muže v Opatovské ulici v Praze - 1

Hodnocení:

 

Policistům rozhodně neusnadnilo práci to, že jim poškozený útok nahlásil až přibližně s měsíčním zpožděním. Přesto se policistům podařilo získat záběry z bezpečnostních kamer.

 

"Na nich je vidět poškozeného ve společnosti dalších osob. Kriminalisté tyto osoby vnímají jako klíčové svědky celé události, kteří by mohli svým svědectvím přispět k objasnění celé události," uvedl Rybanský s tím, že se policistům zatím nepodařilo zjistit totožnost svědků.

 

 

Proto se policisté s žádostí o pomoc obrátili na veřejnost. Ti, kteří by znali jména lidí na záběrech kamery, nebo by věděli, kde se pohybují, se mají obrátit na linku 158.

vbo TN.cz
Reklama