Incident v Kladně

Policie hledá muže, který jim může pomoct objasnit střelbu na děti!

Ondřej Špalek
Ondřej Špalek
Publikováno 8. 9. 2019
Téma:

Policie zveřejnila fotografii muže, kterého hledá v souvislosti s nedávnou střelbou v Kladně. Neznámý člověk tam ze vzduchovky pálil po dětech, které si hrály v parku. Dva chlapce poranil. Policisté teď doufají, že se jim ozve muž zachycený na fotografiích, protože by mohl být důležitým svědkem.

Dlouhé černé vlasy, vousy, černé triko s nápisy a kraťasy. Přes rameno taška. Tenhle muž by mohl kladenské policii pomoci rozlousknout záhadu, kterou řeší už tři týdny. Kdo střílel v parku po dětech?

 

"Tento muž, který se v době skutku prokazatelně nacházel na místě činu, by pro nás mohl být velice důležitým svědkem," říkají policisté. Parkoval totiž své auto na půl cesty mezi místy, kde byly děti, a odkud šla nejspíš střelba. Mohl tak něco vidět nebo slyšet.

 

Ke střelbě došlo 13. srpna večer, útočník si za cíl vybral partu mladistvých uprostřed parku zvaného Trilobit. Policie už ví, že střelec měl vzduchovou pušku. Tedy volně dostupnou zbraň, která ale také může způsobit vážné zranění. Nalezené diabolky vyšetřovatelé poslali na expertízu.

 

 

Motivem střelce mohl být hluk z parku, který byl hlavně během prázdnin mladých lidí plný. Se začátkem školního roku se prý situace v parku trochu uklidnila. Mládež se tu ale po večerech schází dál.

 

Policie uvítá jakékoliv informace k případu. Vyšetřuje ho jako výtržnictví, viníkovi hrozí v případě dopadení a odsouzení až dva roky vězení. Otázka ale je, jestli se ho vůbec někdy dopadnout podaří.

pez TN.cz